NEREZOVÉ DOPLŇKY - BLOMUS

Dodací podmínky

Po obdržení objednávky prodávající v nejkratším možném termínu elektronickou poštou kupujícího informuje o termínu dodání. Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, že termín dodání je pro něj nevyhovující, v takovém případě je povinen tuto skutečnost neprodleně oznámit elektronickou poštou, telefonicky nebo písemně prodávajícímu.

Postup při přebírání zboží

Před převzetím zboží je kupující povinen řádně zkontrolovat balení výrobku - tzn. výrobce a modelové označení výrobku, dále pak neporušenost obalu.

Jakékoli porušení celistvosti obalu je kupující povinen zapsat do přepravního listu. V případě, že má kupující pochybnosti o kvalitě přebíraného zboží, může zboží odmítnout, převzít nebo požádat řidiče, aby byl přítomen vybalení a kontrole výrobku. Podepsáním přepravního listu kupující stvrzuje převzetí zboží v bezvadném stavu. Tímto podpisem se komplikuje případná dodatečná reklamace.

Možnosti dodání

  • Osobní odběr - po dohodě lze osobně převzít na naší provozovně v Mnichovicích
  • Platba předem - zboží bude doručeno prostřednictvím České pošty či Radialtrans za jednotnou cenu 100 Kč (při nákupu nad 4.000 Kč doprava ZDARMA)
  • Platba na dobírku - zboží bude doručeno prostřednictvím České pošty či Radialtrans za jednotnou cenu 150 Kč (při nákupu nad 4.000 Kč doprava ZDARMA)


Při dopravě na Slovensko se cena za dopravu řídí aktuálním ceníkem dopravce v závislosti na vzdálenosti a hmotnosti zásilky. O této ceně bude kupující dopředu vyrozuměn.

designed by designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Nerezové doplňky Blomus |powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart | Květináče Lechuza