NEREZOVÉ DOPLŇKY - BLOMUS

Platební podmínky

Přesto, že se vždy v maximální míře snažíme uveřejnit na našich stránkách co možná nejpřesnější a úplné informace o prodávaném zboží, mohou některé texty obsahovat chyby či nepřesnosti, vyplývající z nepřesných informací, přebíraných od třetích stran. V případě, že je výrobek zařazen do nabídky s nesprávnou cenou nebo nesprávným popisem vinou typografické chyby, chyby při stanovení ceny, příp. chyby v popisu výrobku, přebraného od třetí strany, prodávající má právo odmítnout či zrušit kteroukoliv objednávku výrobku s nesprávně uvedenou cenou, a to i po potvrzení zaměstnancem společnosti. Prodávající má právo odmítnout či zrušit takovouto objednávku i v případě, že zákazník zaslal peníze za tento výrobek předem na účet společnosti. V takovém případě prodávající zašle tyto peníze do 3 dnů zpět na účet kupujícího.

Platební metody

V současné době můžete platit v internetovém obchodě těmito způsoby:

  • hotově - tento způsob platby zvolíte v případě, kdy chcete zboží zaplatit přímo v naší provozovně a zboží si odvézt sami. V tomto případě je cena poštovného 0 Kč.
  • dobírkou - tento způsob platby zvolíte v případě, že si zboží necháte dovézt naší dopravou, přepravní službou, PPL nebo Českou poštou a chcete zboží zaplatit až při samotném převzetí. V tomto případě je cena poštovného 150 Kč.
  • bankovním převodem - tento způsob platby zvolíte v případě, že nechcete platit za zboží při jeho převzetí. V takovém případě je Vám zboží doručeno jen za cenu poštovného (přepravného), které uhradíte předem současně s cenou pořízeného zboží. V tomto případě je cena poštovného 100 Kč.
designed by designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Nerezové doplňky Blomus |powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart | Květináče Lechuza